0
0

Adrenalin Challenge Race - Děčín 2017

1 year ago
Ostatní (Země)
391
Adrenalin Challenge Race - Děčín 2017

Neděle 14. května 2017 nabídla třetí ročník extrémního závodu Adrenalin Challenge Race. Letošní ročník byl prvním „ostrým“ po dvou testovacích. Na start závodu se nakonec postavilo osm borců, z nichž jeden kvůli problémům s kolem musel závod vzdát, takže stejně jako vloni ho dokončila „sedmička“ statečných.

Kvůli deštivému počasí musela být na poslední chvíli pozměněna trasa, jelikož na via ferratu se za této konstelace nesmí. Místo dvanácti disciplín jich nakonec závodníci zdolávali deset. Jednotlivé borce však ani tato nepříjemnost v jejich odhodlání a chuti zdolat nejen náročné disciplíny, ale i terén, nijak nezastavila. 

Nejlépe si s náročností jednotlivých disciplín poradil František Rychnovský, jemuž se povedlo obhájit loňský triumf a na trůn tak usedl již podruhé!

Doprovodný program

V rámci nedělního programu se přítomným fanouškům i účastníkům představili dva borci. Jedním z nich byl Jakub Panák, jenž předvedl dvakrát svou exhibici freestyle jet ski. Jakub se skútrům začal věnovat před třemi lety a od té doby se mimo jiné již dvakrát stal mistrem České republiky, na evropském šampionátu obsadil třetí příčku a na šampionátu v Německu skončil dokonce druhý.

Druhým z borců byl držitel světového rekordu ve slackline Danny Menšík, jenž tento rekord zapsal v roce 2016, kdy překonal highline 1020 metrů v Aiglunu ve Francii. Fanoušci v Děčíně si mohli užít jeho jedinečnou show na vlastní oči, když Danny přešel kaňon Labe z Pastýřské stěny do věže zámku a dočkal se za svůj fenomenální výkon obrovského a zaslouženého aplausu!

Zdroj:
www.adrenalinchallenge.cz
Superadmin
All my posts
Superadmin
All my posts