0
0

Mistrovství ČR ve freeski slopestyle v Peci pod Sněžkou

7 days ago
Lyže, snowboard
137
Mistrovství ČR ve freeski slopestyle v Peci pod Sněžkou

V sobotu 9. 3. 2019 se v krkonošském středisku Pec pod Sněžkou konal závěrečný závod letošní série českého poháru O'Neill Czech Freeski Tour 2019 jako oficiální mistrovství ČR ve freeski slopestyle. Počasí jakoby si vzpomnělo na první zastávku ve Vítkovicích a připravilo pro závodníky velmi nepříjemné a těžké podmínky.

Již od ranního tréninku se na závodní trať snášelo husté sněžení s nepříjemným nárazovým větrem, který udělal ze závodu doslova loterii, komu lépe foukne. Přesto se na staru sešlo 22 riderů a riderek, kteří si to na dvou skocích a railech rozdali o mistry České republiky ve freeski slopestyle.

V ženách dominovala takřka domácí Isabela Kyselová, která si tak suverénně dojela pro první místo. Děti letos naposled opanoval Štěpán Hudeček, který se pro příští rok posouvá do kategorie junioři a tím dává šanci i dalším dětem na vítězství, protože Štěpánova dominance v této kategorii byla již několik let jasná. V juniorech to bylo napínavé a dvojice Vojta Ševeček a Jakub Woth se přetahovala o vítězství. Nakonec si s nástrahami tratě a počasí poradil lépe Vojta Ševeček a zvítězil tak mezi juniory. Mužskou kategorii opanoval náš výsledkově nejlepší freeskier současnosti Šimon Bartík před svým parťákem z reprezentace Vojtou Břeským.

Letošní série českého poháru O'Neill Czech Freeski Tour 2019 je za námi, nabídla opět skvělou podívanou a dechberoucí výkony. Gratulujeme všem vítězům, děkujeme za podporu a těšíme se opět na viděnou v zimě 2019/2020.

Výsledky MČR v Peci pod Sněžkou

Ženy

1. Izabela Kyselová

2. Růžena Čermáková

3. Zuzana Vítová

Děti

1. Štěpán Hudeček

2. Adam Zavadil

3. Jakub Koula

Junioři

1. Vojtěch Ševeček

2. Jakub Woth

3. Matěj Hladík

Muži

1. Šimon Bartík

2. Vojta Břeský

3. František Jetmar

Celkové výsledky O'Neill Czech Freeski Tour 2019

Ženy

1. Růžena Čermáková

2. Gabriela Janoušková

3. Izabela Kyselová

Děti

1. Štěpán Hudeček

2. Adam Zavadil

3. Jakub Koula

Junioři

1. Vojtěch Ševeček

2. Jakub Woth

3. Matěj Hladík

Muži

1. Šimon Bartík

2. Vojtech Břeský

3. Jan Ferbr

WEB SERIÁLU

FACEBOOK

FOTOGALERIE

 

Zdroj:
Milan Masopust, foto Daniel Vrzal
Superadmin
All my posts
Superadmin
All my posts
More in Lyže, snowboard